15.3.10

miyoz

seni çok boşladım biliyorum.
ama enteresan gelişmeler oldu.sürüklendim.şimdi soluklanıyorum vallahi.

lüks mağazacılık yapan bir firmanın uluslararası tanıtım grubuna dahil oldum. şimdiye kadar madrid gördüm. bu hafta umarım lizbon'a gideceğim.

iki hafta önce antalya'daydım.rixos. çalıştım.sonra manasızca köpük banyosu yapıp midemi üşüttüm. ardından madrid seferi en son bu cumartesi trabzon geldi. trabzon bir enteresandı.

şöyleki; çalışırken genel müdür yardımcısını ön kapıdan sahneye almam gerekirken gelen gmy'yi tanımayıp 300metre ötede olan arka girişe yönlendirdim bu da yetmiyormuş gibi alakasız adamı sahneye aldım.ama rezilliğimi hemeeen toparladım. çok fazla tantana çıkmadı.ardından iş erken bitti ve benim kadar manasız olan şirin ile trabzon turuna çıkalım dedik.forum trabzon'a gittik. bi bok bulamayınca terasta kahve içelim dedik. masalar tamamıyla dolu. bi çocuğun masasına hadi arkadaş olalım diye oturduk.sohbet başında 5dk sonra arkadaşım gelecek demişti.bizde bizim için problem yok biz insanları severiz dedik. 5dakika sonra bağıra çağıra masamıza gelen kişi : abicim seni ünlü yaparım,aç gogalı, faysbuku gir adımı ekle zengin yapayım dedikten sonra arkasından geçen temizlikçinin çöp kovasına atlayıp çöp kovasını tuzbuz etmesi yetmiyormuş gibi utanmadan bir de 1TL istedi. acil güvenlik çağırıldı deliyi attırdık dışarı. derken arkadaş geldi. içleri kurumuş bu çocukların.trabzon'dan bıkmışlar. şirin ile iki gaz verip bi kökledikten sonra havaalanına acil gelmemiz için arandık ve uçtuk geldik istanbul'a.

bugün ise ALES için resmi olarak başvuruda bulundum. boun'dan iki hocayla iletiştim. bir aksilik olmazsa derslerine gireceğim. o süre içerisinde bir iki hocayla sıkı iletişim kurup başvurduktan sonra mülakat esnasında faydası olması için yarar sağlama amacındayım.

sonra okul çok kazık başladı. manasız tripli hocalar var. tam yoklama alan cinsten. bir yandan geçen dönemki sınav facialarını yaşamamak için ders çalışıyorum sistematik.

biraz gezdim ben bir de bu ara. güzel yerler kişiler gördüm. özlediklerim de var hala.

geçen hafta alışveriş yaptım. 3000tl lik giyim ürününü 250 tl ye kapattım. beymen,vakko,george hogg,cK,brooksfield, fabrika,...

bugun sayın RC'nin ofisindeydim.yakışıyor hatun. onun kariyer yükselişine imrenirken.kendimizi mus'da bulduk.biraz ezel izledikten sonra attım kendimi sokağa eve geldim.

yarına anasının üreme organi gibi ödevim var. ve hocaya her seferinde haftaya diyerek doktora tezi niteliğinde ödev sunmam gerekiyor. bir yerde pek bir savsaklıyorum ben bu işleri. ama hiçbir zaman çalışkan bir öğrenci olmadım.

seni çok boşladım blog. ama seni boşlarken boş durmadım.

bak.

1 yorum:

  1. İyidir üretkenlik çok çalışmak gezmek tozmak yeni yerlere gitmek insan tanımak vs vs.Virgül koysam iyiydi de üşendim.

    YanıtlaSil